Kontynuujemy tradycję

W Haftinie wierzymy, że to nasz przywilej pracować z Tobą, aby stworzyć projekt, który będzie pasował do Twoich potrzeb i budżetu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szat liturgicznych, sztandarów, pasmanterii, pasmanterii samochodowej, odzieżowej, dekoracyjnej, przemysłu obuwniczego czy reklamy, mamy know-how, produkty, maszyny i doświadczenie, aby to zrealizować.

Firma Haftina powstała w 1991 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego klienta dały nam naszą pozycję na rynku. Każdego klienta łączymy z wysoką jakością naszych produktów, drobiazgową kontrolą jakości oraz wysoko wykwalifikowanymi pracownikami. Wynikiem tego jest wdrożenie certyfikatu jakości ISO 9001:2008.

Wykonujemy znakowanie na różnych surowcach (tj. filc, atłas, aksamit, dzianina, płótno lniane, jeans, skóra) i różnymi technikami (np. haft płaski, wypukły, haft z podkładkami, cięcie laserowe, grawerowanie laserowe, nadruk). Duże możliwości techniczne, którymi dysponujemy, umożliwiają zarówno produkcję emblematów jak i haftowanie na wykrojach (dywaniki samochodowe, odzież robocza, odzież dziecięca, bluzy, bluzki, spodnie, a także cholewki butów, pościel, obrusy, ręczniki itd.). Posiadamy możliwość wykonywania haftów zarówno małych jak i dużych rozmiarów (120x 130 cm).

W 2008r. jako pierwsi w Polsce, wprowadziliśmy najnowszą technologię haftu komputerowego przy wykorzystaniu lasera bramowego do wycinania i grawerowania różnych wzorów. Zwracamy uwagę na możliwość wykorzystania techniki laserowej w bezpośrednim połączeniu z haftem. Pozwala to na uzyskanie nieosiągalnych do tej pory efektów i dużo większą precyzję wykonania. Produktem finalnym naszej usługi mogą być delikatne wzory, a także wycięte laserowo skomplikowane aplikacje.

Nasz zespół projektowy ma ponad 20-letnie doświadczenie w którym tworzymy projekty graficzne i wzory hafciarskie odpowiadające trendom światowej i krajowej mody zgodnie ze wskazówkami Klienta, dostosowując się do jego indywidualnych potrzeb. Służymy poradą przy doborze optymalnej formy, wielkości czy kolorów. Nie wahaj się z nimi porozmawiać.