Haft komputerowy 

Od 30 lat pracujemy z Haftem kontynuując tradycję tego pięknego rękodzieła. Dziś oferujemy Haft komputerowy i jego szerokie zastosowanie w połączeniu z nowoczesnymi technikami zdobienia, wykonując hafty na wszystkich rodzajach tkanin. Posiadamy własne studio projektowe i graficzne Haftina Studio Design. Świadczymy kompleksowe usługi z najwyższą jakością obsługi klienta. 

Usługi haftu na wykrojach  
Oferujemy haft bezpośredni na powierzonych wykrojach. Haftujemy na wszytych rodzajach tkanin od cienkich, zwiewnych jedwabi po grube dywaniki samochodowe. Pracujemy na szerokim asortymencie nici, wykorzystujemy do naszych haftów nici zwykłe, matowe, cienkie, burmilanę, multikolorowe szpulki nici we wszystkich odcieniach, nici fluorescencyjne, które naświetlają się i świecą w ciemności, a także nici metalizowane we wszystkich odcieniach w tym różnych tonacjach złota i srebra.

Usługi haftu na wyrobach gotowych
Realizujemy również usługę haftu na gotowych produktach np. czapkach, koszulkach i innych produktach. Warunkiem realizowania usługi haftu na wyrobach gotowych są ilości hurtowe (min. 1000 szt.)

Zapraszamy do współpracy 
· Przemysł odzieżowy (odzież fashion, dziecięca, firmowa, biznesowa, robocza)
· Przemysł obuwniczy, kaletniczy
· Odzież służb mundurowych
· Przemysł meblarski, home design
· Gadżety reklamowe
· Przemysł samochodowy

Poznaj nasze techniki

Haft + sublimacja

Możliwość odwzorowaniu wzoru w najdrobniejszym szczególe. Stosowana wszędzie tam, gdzie kończą się możliwości haftu. Sublimacja może być połączona ze wszystkimi technikami zdobniczymi.

Haft przestrzenny 3D

Haft 3D to jedna z bardziej unikatowych technik zdobienia tkanin. Metoda ta polega na uzyskaniu przestrzennego efektu, za pomocą podłożonej pod haft pianki.

Haft koralikowy

Połączenie haftu komputerowego z koralikami, półfabrykatami lub perłami jest jedną z bardziej szlachetnych i unikatowych technik zdobienia tkaniny.

Skontaktuj się z nami!