Nasza misja 

Pragniemy być odpowiedzialni społecznie i rozwijać się w sposób jak najbardziej zrównoważony. 

Nasz zespół jest zaangażowany w poszukiwanie nowych rozwiązań, które będą odpowiedzialne społecznie i przyjazne naszemu środowisku. Wprowadzamy systematycznie zmiany i ulepszenia w obrębie procesu produkcji, materiałów używanych do wytwarzaniach naszych wyrobów i ich długowieczności oraz poprawiamy warunku pracy naszych pracowników.

Proces produkcji 

Haft komputerowy dzięki zrównoważonemu procesowi produkcji nie ma negatywnego wpływu na otaczające nas środowisko oraz pracowników. W trakcie pracy maszyn nie są wytwarzane żadne szkodliwe gazy, płyny, opary lub inne substancje szkodliwe dla środowiska i naszych pracowników.

W naszej firmie stosujemy się do zasad dotyczących segregacji odpadów. Dzięki temu przyczyniamy się dla dobra naszej planety oraz mamy szansę na zmniejszenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Kawałki materiałów niezużytych podczas produkcji danego asortymentu są przez nas segregowane i przetwarzane na inny, często mniejszy asortyment. 

Materiały 

Surowce wykorzystywane do produkcji naszych wyrobów pozyskiwane są z krajów Unii Europejskiej oraz od naszych regionalnych producentów. 

Doskonale zdajemy sobie sprawę ze szkodliwości materiałów syntetycznych. Wychodząc temu na przeciw staramy się zmniejszać ilość zużywanych przez nas materiałów o syntetycznym składzie i wprowadzamy coraz więcej tkaniny oraz nici z recyklingu. Filc, który używamy w przemyśle meblarskim oraz home design jest w 100% ekologiczny, pochodzący  z recyklingu. 

Długowieczność

Naszym celem jest, by produkowane przez nas wyroby służyły naszym klientom przez wiele lat.

Haft komputerowy jest najtrwalszą i najbardziej szlachetną metodą zdobienia tkaniny. Wyróżnia się odpornością na codzienne pranie, ścieranie, blaknięcie oraz doskonale radzi sobie w trudnych warunkach atmosferycznych. Technika ta doskonale sprawdzi się nie tylko w przypadku branży odzieżowej, ale także znajdzie swoje szerokie zastosowanie w branżach takich jak: 

  • Przemysł odzieżowy (odzież dziecięca, fashion, firmowa, biznesowa, robocza)
  • Przemysł obuwniczy, kaletniczy
  • Odzież służb mundurowych
  • Przemysł meblarski, home design
  • Gadżety reklamowe
  • Przemysł samochodowy

Nasi pracownicy 

Dobro naszych pracowników jest dla nas niezwykle istotne.

Doskonale wiemy o tym, że na efektywność funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa ma wpływ pozytywne zaangażowanie naszych pracowników. Dlatego tak kluczowe jest dla nas ich dobro, gwarancja bezpieczeństwa i godna płaca. Wspieramy ich rozwój, wiedzę oraz umiejętności poprzez dostarczanie odpowiednich szkoleń.